NUOMONĖS FORMUOTOJŲ

RINKODARA

Vienas gali kilstelėti prekės ženklą į stratosferą, kuomet kitas – nuleisti ant žemės. Pasiseks, jei išsiskleis parašiutas. 

 

Nežinomybę gydome Microsoft Excel ir empatijos tinktūra. Planuojam tikslingiausias influencerių ir prekės ženklų partnerystes, paremtas nuoširdumu ir sutampančiomis vertybėmis.

velnes2.png
1-Red-compressor.png
2,1-compressor.png

Influencer'ių 

atranka. Kad nuomonės formuotojų komunikacija būtų naudinga, svarbu atsirinkti būtent Jūsų tikslinės auditorijos mėgstamiausius. Vadovaudamiesi ne tik įvairiais įrankiais, bet ir empatija, sekdami tendencijas mes sudarome jūsų prekės ženklui labiausiai tinkančių influencer’ių sąrašą.

Strategavimas žinodami jūsų prekės ženklą bei tikslus, mes parengiame reklaminę kampaniją, kurią sudaro unikali, efektyvi idėja, pagrindinės žinutės, rekomendacija socialinių tinklų parinkimui, komunikacijos dažnis bei turinio formatai.

Valdymas. Siekiame, kad jums reikėtų tik patvirtinti-stebėti. Palikite derybas, sutartis, kampanijos parengimą bei valdymą mums. O vėliau tiesiog aptarsime rezultatus.

Ambasadoriai.Tai ilgalaikis bendradarbiavimas su nuomonės formuotojais. Kas gali būti jūsų prekės ženklo veidas? Mes galime padėti jį atrasti, suprasdami,  kas geriausiai atstovautų jūsų įmonę. Patys planuojame ir prižiūrime ambasadoriaus turinio gamybą ir sklaidą, sekame bei matuojame rezultatus.

Dovanos! Tai pigus ir labai malonus būdas pasiekti influencer’ių sekėjus. Mes išsiaiškiname kam siųsti, užtikriname, kad siuntos tikrai pasiektų gavėjus, rūpinamės, kad žinutė apie produktus bei paslaugas būtų iškomunikuota bei pasiektų tikslinę auditoriją.

1_red-compressor.png

Socialinių tinklų ir komunikacijos auditas bei analizė.