2,1-compressor.png

Dadu

Vasaros skonis persikelia į socialinius tinklus!

4_blue-compressor.png

Problema

Ledų gamintojams vasaros sezonas - pats intensyviausias. Būtent prieš jį pradėjome dirbti su Vikeda prekės ženklu DADU - didžiausiais ledų gamintojais Lietuvoje! Kaip išsiskirti socialiniuose tinkluose turint ribotą biudžetą ir viešinant TIKSLINIUS PRODUKTUS vietoje vartotojams jau pažįstamų ledų?

Sprendimas

Turint mintyje, jog auditorija plati, iššūkiu tapo komunikaciją susiaurinti į vieną toną, tinkamą tiek jaunam, tiek senam. Kaip išlįsti iš įprastų reklaminių įrašų rėmų į kur kas žmogaus ritmui artimesnę komunikaciją? Pradėjome galvoti apie vasarą, kaip atspirties tašką. Vietoje įprastų CTA atsigaivink ledais, ėmėmės taktikos turinį paremti jausmu, kurį sukelia vasara. Gimė kampanija #VasarosJausmas, pasakojanti apie kasdienes situacijas, kurias vasaros metu patiria kiekvienas iš mūsų. 

antrasig (2).gif
antrasFB.gif

Turinio Gamyba

"

"

Kampaniją taikėme Instagram ir Facebook - sukūrėme tęstinę ir įsimenančią vizualinę bei tekstinę liniją, turinčią stilistinį atpažįstamumą. 

Facebook engagement paskatino storytelling taktika. Čia galėjai panirti į rūką, vėsią vasaros naktį, įkvėpti miško samanų ar pasiklausyti jūros ošimo ragaujant DADU ledus.

Instagram pakeitėme radikaliai. Orientuodamiesi į kiek jaunesnę auditoriją, sukūrėme įtraukiančios fotomanipuliacijos vasaros ir ledų temomis. Instagram tapo siurrealia vasaros pasaka, prie kurios neįmanoma nesustoti scrollinant feed.
 

Tiesiai iš kliento

„Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio arba kitaip, nuo to laiko, kai agentūra pateikė vasaros projekto konceptą. 😊 Nuo tos akimirkos, kai pradėjome dirbti kartu, stipriai pagerėjo net tik įvaizdis bei turinys, bet mūsų prekinis ženklas social media erdvėje įgavo balsą ir augina tikrus gerbėjus, kurie tapo lojaliais bei aktyviai sąveikauja su turiniu. Gerbiame savo partnerius už puikų estetikos suvokimą, tekstų kūrybos sugebėjimus ir už svarbiausią dalyką – idėjas pateikti produktus vis kitu kampu, kas, manau, kartais gali tapti iššūkiu, kai aktyviai komunikuojame tik kelis produktus.

Ačiū CAPTION komandai už nuostabų bendradarbiavimą!“
 

Galerija